MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny jest odpowiedzią na rosnące potrzeby współczesnych kobiet. Dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej ofercie.


To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas i pragną zatuszować niedoskonałości. Makijaż permanentny jest praktyczny, ponieważ nie rozmazuje się po wizycie na siłowni i basenie,  ułatwia pielęgnację alergikom, którym uczulenia uniemożliwiają stosowanie wielu kosmetyków oraz Paniom noszącym okulary. Jest również ratunkiem dla osób po chemioterapii, które straciły brwi i rzęsy.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dariusz Kubiak

Mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, gwarantujemy najwyższy poziom usługi. Zabieg wykonuje mistrz wizażu - Darek Kubiak. Makijażysta, linergista, charakteryzator teatralny z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym. Instruktor i egzaminator Izby Rzemieślniczej na tytuł czeladniczy i mistrzowski.  


Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie.

Urządzenia Amiea Sense wyróżniają się zaawansowaną technologią SensiDrive, która reguluje siłę nakłuć w zależności od potrzeb skóry i zmniejsza liczbę korekt. Używamy również najwyższej klasy pigmentów. Barwniki Doreme są nieorganiczne, mineralne i hipoalergiczne. Mają bogatą paletę kolorystyczną, neutralną dla organizmu, nie zawierają konserwantów i substancji rakotwórczych. Te pigmenty, jako jedne z niewielu, nadają się dla alergików. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa.

Z uwagi na fakt, że jesteśmy placówką medyczną, zapewniamy możliwość skorzystania ze znieczulenia wykonanego przez lekarza.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Makijaż permanentny

Lp. ZABIEG CENNIK
1. Brwi - ombre, efekt pudrowy, cieniowanie, włos 1300 zł*
2. Usta kontur + cień 1100 zł*
3. Usta z wypełnieniem 1400 zł*
4. Oczy kreska 1000 zł*
5. Oczy kreska górna zagęszczająca/cieniowana 800 zł*

*cena za 2 zabiegi (drugi wykonany do 4 tygodni póżniej)

Znieczulenie podczas makijażu permanentnego:

usta: maść emla - bezpłatne

znieczulenie stomatologiczne wykonane przez lekarza - 100 zł

brwi: żel tag45 - bezpłatnie

znieczulenie lidokainą wykonane przez lekarza - 100 zl

Urządzenia Amiea Sense wyróżniają się zaawansowaną technologią SensiDrive, która reguluje siłę nakłuć w zależności od potrzeb skóry i zmniejsza liczbę korekt. Używamy również najwyższej klasy pigmentów.

Barwniki Doreme są nieorganiczne, mineralne i hipoalergiczne. Mają bogatą paletę kolorystyczną, neutralną dla organizmu, nie zawierają konserwantów i substancji rakotwórczych.Nasze gabinety:

ESTETIQ POZNAŃ

ul. Towarowa 41/207
61-896 Poznań


ESTETIQ WARSZAWA

ul. Kaliny Jędrusik 9
01-748 Warszawa