KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny - utrzymuje nawilżenie skóry i zapewnia jej elastyczność. Występuje w głębszych warstwach skóry właściwej, gdzie odpowiada za utrzymanie gładkości i jędrności skóry. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. U pięćdziesięciolatków objętość kwasu hialuronowego jest mniejsza o około połowę, niż u osób młodych. Utrata kwasu hialuronowego zaczyna się ok. 18-20. roku życia, a przed 40. rokiem życia zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki – skóra traci elastyczność i pojawiają się zmarszczki. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Przebieg zabiegu

Dzięki podobieństwu między kwasem hialuronowym znajdującym się w ludzkim ciele a tym, który używany jest w trakcie zabiegu, nie musisz wykonywać testów alergicznych. Juvederm® ULTRA jest unikalny, gdyż zawiera środek znieczulający, który w istotny sposób zmniejsza odczucie bólu w trakcie i po iniekcji, dlatego zabieg jest zwykle względnie bezbolesny. Może być odczuwane początkowe ukłucie, ale tylko przez moment. Zabieg trwa w od 30 do 45 minut.PREZENTACJA "przed" i "po" zabiegu


Kiedy można spodziewać się efektów?

Uzależnione jest to od wielu czynników, takich jak wiek, miejsce podania preparatu, stan i kondycja skóry, styl życia oraz ogólny stan zdrowia pacjenta. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Po zabiegu linie na twarzy będą delikatniejsze i wygładzone.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy jedynie zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Wskazania kosmetyczne do stosowania kwasy hialuronowego:

  • bruzda nosowo wargowa,
  • lwia zmarszczka,
  • dolina łez,
  • usta,

Przeciwwskazania:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • stany grypowe,
  • stosowanie antybiotyków,
  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • stosowanie leków rozrzedzających krew (m.in. aspiryna).

Czy zabieg jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy jest zbliżony do kwasu zawartego w ludzkim ciele. Podobieństwo między tymi dwoma substancjami jest na tyle silne, że zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie wymaga nawet wykonania testów alergicznych.JUVÉDERM® ULTRA 2, 3 i 4

Preparaty Juvéderm® ULTRA to najnowsza generacja wypełniaczy z kwasem hialuronowym -naturalnej substancji występującej w Twojej skórze, która pomaga w jej nawilżeniu i utrzymaniu objętości.Liczne badania naukowe pokazują cechy wyróżniające preparaty Juvéderm® ULTRA na tle innych możliwości poprawy wyglądu twarzy.


JUVÉDERM® VOLBELLA™

JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine to produkt na bazie kwasu hialuronowego z linii wypełniaczy Juvéderm® opracowany z zastosowaniem technologii VYCROSS™. JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine delikatnie zwiększa objętość, uszlachetnia kontury, koryguje kształt warg, wygładza pionowe linie i zagłębienia w kącikach ust. To uniwersalny produkt sprawdzający się również w rewitalizacji okolicy oka oraz wypełnieniu drobnych zmarszczek. Po zastosowaniu JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine efekty utrzymują się do 12 miesięcy


JUVÉDERM® VOLIFT™ - NOWOŚĆ!!!

JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Jest on jednocześnie trzecim produktem stworzonym w unikalnej technologii VYCROSS™ JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się do 15 miesięcy.


JUVÉDERM® HYDRATE™

JUVÉDERM® HYDRATE™ to preparat do wstrzykiwania na bazie kwasu hialuronowego, opracowany w celu poprawiania nawilżenia i elastyczności skóry.


JUVÉDERM® VOLUMA™

JUVÉDERM® VOLUMA™ to preparat zwiększający objętość na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Zarysowuje kontury i zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych, które stały się zapadnięte lub zbyt szczupłe z powodu utraty wagi lub utraty tłuszczu z twarzy związanej z wiekiem. Efekt liftingu spowodowany stosowaniem JUVÉDERM® VOLUMA™ utrzymuje się do 18 miesięcy.zobacz: folder reklamowy


Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny

JUVÉDERM® to preparat zawierający kwas hialuronowy który skutecznie uzupełnia jego niedobór.

Nawilża skórę, wypełnia zmarszczki oraz nadaje objętość i modeluje usta, oraz poprawia kontur twarzy, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne skóryNasze gabinety:

ESTETIQ POZNAŃ

ul. Towarowa 41/207
61-896 Poznań