Juvéderm® HYDRATE

Hydrolifting Juvéderm

Juvéderm® HYDRATE

Hydrolifting Juvéderm

Hydrolifting Juvéderm® HYDRATE to zabieg nowej kategorii, zaprojektowany tak, aby nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. Juvéderm® HYDRATE działa na granicy naskórka i skóry właściwej. Nie jest jednak wypełniaczem ani preparatem do wolumetrii. Stosuje się go przede wszystkim w obszarach, które najszybciej poddają się upływowi czasu i są podatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (twarz, szyja, dekolt i dłonie). Unikalną cechą preparatu Juvéderm® HYDRATE jest specjalnie opracowana formuła, w której drobnocząsteczkowy (gładki i jednolity), nieusieciowany kwas hialuronowy został wzbogacony o mannitol, substancję wpływającą na spowolnienie degradacji kwasu hialuronowego w skórze, a dodatkowo mającą silne działanie przeciwutleniające.

Juvéderm® HYDRATE działa na granicy naskórka i skóry właściwej.

Preparat

JUVÉDERM® to preparat zawierający kwas hialuronowy który skutecznie uzupełnia jego niedobór.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy jedynie zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Przebieg zabiegu

Dzięki podobieństwu między kwasem hialuronowym znajdującym się w ludzkim ciele a tym, który używany jest w trakcie zabiegu, nie musisz wykonywać testów alergicznych. Juvederm® ULTRA jest unikalny, gdyż zawiera środek znieczulający, który w istotny sposób zmniejsza odczucie bólu w trakcie i po iniekcji, dlatego zabieg jest zwykle względnie bezbolesny. Może być odczuwane początkowe ukłucie, ale tylko przez moment.

Zabieg trwa w od 30 do 45 minut.

Efekty po zabiegu

Efekty uzależnione są to od wielu czynników, takich jak wiek, miejsce podania preparatu, stan i kondycja skóry, styl życia oraz ogólny stan zdrowia pacjenta. W zależności od miejsca jego padania możemy oczekiwać znaczącą poprawę w wyglądzie skóry. Skóra staje się nawilżona, zmarszczki wypełnione. Dodatkowo podany preparat nadaje objętość i modeluje usta, oraz poprawia kontur twarzy, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Po zabiegu linie na twarzy będą delikatniejsze i wygładzone.


Efekty Efekty Efekty

Bezpieczeństwo

Kwas hialuronowy jest zbliżony do kwasu zawartego w ludzkim ciele. Podobieństwo między tymi dwoma substancjami jest na tyle silne, że zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie wymaga nawet wykonania testów alergicznych.

Wskazania do zabiegu

  • bruzda nosowo wargowa,
  • lwia zmarszczka,
  • dolina łez,
  • usta.

Przeciwwskazania

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • stany grypowe,
  • stosowanie antybiotyków,
  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • stosowanie leków rozrzedzających krew (m.in. aspiryna).