DR.CYJ HAIR FILLER

Innowacyjna terapia przeciw wypadaniu włosów

DR.CYJ HAIR FILLER

Peptydowa terapia włosów

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest równo dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Kuracja składa się z czterech zabiegów, które należy wykonywać co dwa tygodnie. Następnie, po upływie 6 miesięcy, warto wykonać zabieg przypominający. Po roku należy powtórzyć całą kurację.

Dr Cyj Hair Filler to innowacyjna, opatentowana kuracja bazująca na siedmiu peptydach i kwasie hialuronowym

Produkt

Dr Cyj Hair Filler opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Terapię należy powtórzyć po roku.

Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Właściwości Dr Cyj Hair Filler

  • Powstrzymuje wypadanie włosów
  • Skuteczny w walce z alopecją
  • Przyspiesza odrost włosów
  • Pogrubia i zagęszcza włosy
  • Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
  • Rewitalizuje mieszki włosowe
  • Pielęgnuje skórę głowy
  • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Wskazania do zabiegu

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Efekty Dr Cyj Hair Filler

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Po około 15 dniach od pierwszego zabiegu obserwuje się zatrzymanie wypadania włosów. Po kolejnych zabiegach obserwujemy zagęszczenie włosów, przyspieszone odrastanie i poprawę ich grubości.

Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.


Efekty

Kuracja

Na ogół stosuje się serię 4 zabiegów co 14 dni. Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu Dr Cyj Hair Filler zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem.

Preparat podawany jest metodą iniekcji przez cienką igłę. Niewielka bolesność w trakcie zabiegu nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Zagęszczenie włosów, ich wzrost, odbudowa, pogrubienie, rewitalizacja, blask i odnowa kolorytu. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów

Rezultaty serii zabiegów mogą różnić się indywidualnie dla każdego pacjenta. Zobacz wyniki badania klinicznego.