ALLIANCE

Natruralna metoda stymulacji skóry

ALLIANCE

Nowy wymiar endermologie® LPG

Endermologia LPG

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.

Zabieg działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych

Zabieg gwarantuje wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe.

Innowacyjność Endermologii LPG Alliance polega na precyzyjnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Potrójne działanie podczas jednej sesji zabiegowej pozwala na niemal błyskawiczne uzyskanie efektów jakimi są: wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry i redukcja tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabieg jest przyjemnie relaksujący, co gwarantuje zadowolenie naszych pacjentów.

Efekty stosowania Alliance

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a pacjenci zachwyceni możliwościami Lipomassage. W sposób nieinwazyjny i komfortowy można pozbyć się niechcianych centymetrów. Ponad 20 lat badań daje gwarancję skuteczności, a certyfikacja medyczna pozwala na działania terapeutyczne problemów medycznych takich jak blizny, bóle mięśniowo-stawowe, zaburzenia w układzie krążenia krwi i limfy.


Efekty Efekty

Wskazania

  • Redukcja cellulitu
  • Odmładzanie
  • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • Utrata jędrności skóry całego ciała
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

Potwierdzone badaniami

  • Ujedrnienie 71%*
  • Wcięcie w talii -5,2 CM*
  • Wygładzenie cellulitu 67%*

*pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3. sesji zabiegowej
*Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.:

Gabinet Medycyny Estetycznej zaprasza na zabiegi

Nie czekaj z decyzją do jutra, rezerwuj swój termin już dziś, do zobaczenia.