ALLIANCE

Nowy wymiar endermologie® LPG
FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe.

Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.
WSKAZANIA

  • Redukcja cellulitu
  • Odmładzanie
  • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • Utrata jędrności skóry całego ciała
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów


POTWIERDZONE BADANIAMI:

  • Ujedrnienie 71%*
  • Wcięcie w talii -5,2 CM*
  • Wygładzenie cellulitu 67%*

*pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3. sesji zabiegowej
*Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.:


Efekty stosowania Alliance

Efekty, jakie uzyskuje się po wykonaniu serii zabiegów są zachwycające. Innowacyjność Endermologii LPG Alliance polega na precyzyjnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Potrójne działanie podczas jednej sesji zabiegowej pozwala na niemal błyskawiczne uzyskanie efektów jakimi są: wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry i redukcja tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabieg jest przyjemnie relaksujący, co gwarantuje zadowolenie naszych pacjentów.Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a pacjenci zachwyceni możliwościami Lipomassage. W sposób nieinwazyjny i komfortowy można pozbyć się niechcianych centymetrów. Ponad 20 lat badań daje gwarancję skuteczności, a certyfikacja medyczna pozwala na działania terapeutyczne problemów medycznych takich jak blizny, bóle mięśniowo-stawowe, zaburzenia w układzie krążenia krwi i limfy.

Alliance to w 100% bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Innowacyjny patent polega na precyzyjnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta, a nowoczesny system głowicy z klapką i rolką umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas jednej sesji zabiegowej, co sprawia, że niemal błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Często polecam ten zabieg moim Pacjentkom , które pragną powrócić do sylwetki sprzed okresu ciąży i porodu . Rekomenduję tą technologię gdyż jej skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone wieloma badaniami naukowymi.Nasze gabinety:

ESTETIQ POZNAŃ

ul. Towarowa 41/207
61-896 Poznań